Sepetinizde 0 Adet Ürün bulunmaktadır.

Hakkımızda

        PedalTürk 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren; Bisiklet Sporu, Bisiklet Kültürü ve Doğru Bisiklet Seçimi'nin ülkemizde ki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla İstanbul ili Kadıköy ilçesi Bostancı Mahallesi'nde sektöredeki ticari ve sportif serüvenine başlamıştır. Bisiklet yolu'nun bittiği yerde; Bisiklet Satışı, Bisiklet Kiralama, Satış Sonrası Destek, Teknik Servis, Bisiklet Takımı ve Türkiye'de bir ilk olan Bisiklet Otel'i alanlarında, her biri alanında uzman teknik ve mekanik ekibiyle hizmet vermektedir.

        Bisiklet, yedek parça ve aksesuarlarda 500'ü aşkın çeşit, bu çeşitlilin beraberinde satış sonrası destek birimi ile PedalTürk olarak; Bisiklet Sporu'na verdiğimiz önem, doğayı koruma ve doğayla iç içe bir yaşam, ''Hep Bir Adım İleriye'' felsefemiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız.

        PedalTürk; Bisiklet Kültürü'nü geliştirmeyi görev edindiğinden bu yönde projelerine önem vermekte olup ve bu projeleri mümkün olduğunca sektörde ki bütün kuruluşlarla ortak çatı altında, aynı amaç doğrultusunda devam ettirmektedir.

       MİSYONUMUZ

      Bisiklet sektöründe ki 15 yılı aşkın deneyimimizle bu kültüre yön veren, fiyat ve performansı en dengeli düzeyde tutan ürünler sunmak, sınırsız müşteri memnuniyetini amaç edinip ve bu amacın rekabette en rol oynayıcı etken olduğunun bilincinde hizmet vermektir.

      VİZYONUMUZ

         Faaliyet gösterdiğimiz bisiklet sektöründe daima kalite ve müşteri beklentilerini karşılayacak ürünler ile dürüst ve ilkeli satış politikamızla alanımızın önde gelen lider kuruluşlarından birisi olmak.

     KURUMSAL POLİTİKAMIZ

             Dürüstlük, kalite, güven, saygı, kararlılık, yeterlilik, çevre ve doğa bilinci.

     SAHİP OLDUĞUMUZ BELGE VE UZMANLIKLAR

             Firma bünyemizde bulunan teknik personelimizin sahip olduğu belge ve uzmanlıklar;

Ali Emrah Ayyıldız       (Firma Sahibi)                   :   - Makina Ressamı

                                                                              - 2. Kademe Bisiklet Antrenörü

Serkan Telyakar           (Teknik Servis ve IT)        :  - Elektrik-Elektronik Uzmanı

                                                                              - 2. Kademe Bisiklet Antrenörü

Mehmet İhsan Sağlam (Direkt Satış ve Destek)    :  - Mekanik Aksam Uzmanı

                                                                                - 2. Kademe Bisiklet Antrenörü